Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Анастасія Приходько: «Люди, які підтримують Порошенка під судом, проплачені»

Скандальна співачка Анастасія Приходько на своїй сторінці у фейсбук записала відеозвернення в якому заявила, що більшість людей, які приходять під суд, щоб підтримати експрезидента України Петра Порошенка, роблять це за гроші. За словами співачки, за це вони отримують 80 гривень за годину.

Телеведуча Лариса Волошина розгромила слова Анастасії Приходько:

Трапилося мені побачити, як співачка Анастасія Приходько розповідає своїм фанатам, що мітинги під Печерським судом в підтримку Порошенко – проплачені. 80 грн за годину + прапор «во врємєнноє пользованиє». Анастасія все це каже настільки безапеляційно, таким вишукано-спотвореним російським суржиком, що починаєш вірити.

Ні, не їй, а тому, що вона у це вірить. Все б нічого. У кожного прибацаного має бути свій об‘єкт для ненависті, але є одне «але». За 7 хвилин спічу, ікона патриотичного співу рази чотири згадує, як вона особисто «довіряє Пальчєвському». От прямо так і каже з приводу і без: «От я довіряю Пальчєвському», «вірю я Пальчєвському», «от я, до прикладу, завжди вірила Пальчєвському». Вона, правда не згадує ті передвиборчі часи, коли вірила Юлії Володимирівні, чим додавала її політсилі арт-патріотичного фльору. І, що віра ця виявилася недовговічною.

Ми ж не бачимо пані Анастасію серед активістів Батьківщини. З всього цього можна було би зробити висновок, що людина, яку поважають мільйони, давно вже конвертує особисту репутацію у «довіру на замовлення», але ми не будемо такого робити. Хоча би тому, що після Тимошенко, Пальчєвський – це вже серйозне пониження у статусі. Далі – тільки корпоратив у лазні.


 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top