Береза на прикладі Білорусі пояснив, чим можуть закінчитися для України спроби домовитися з РФ
Політика

Береза на прикладі Білорусі пояснив, чим можуть закінчитися для України спроби домовитися з РФ 

Борислав Береза ​​нагадав на своїй сторінці в «Фейсбук», що Володимир Путін і Олександр Лукашенко домовилися про створення єдиного парламенту і єдиного Кабінету міністрів в рамках Союзної держави. На думку політика, це означає, що Білорусь припиняє своє існування як незалежна держава, і в перспективі в складі Російської Федерації з’явиться ще один федеральний округ.

Береза ​​пояснив, як пройшло таке злиття РФ і Білорусі. Тут дійсно все дуже просто. Білоруський президент вирішив обміняти незалежність своєї країни на дешевий російський газ і ряд інших «булочок». Також тут слід враховувати і накопичені Білоруссю борги, а також серйозну залежність білоруських виробників від російського ринку.

Володимир Путін вміє чекати і грати в довгу. У зв’язку з цим Києву теж варто задуматися. Адже президент РФ зараз робить приблизно ті ж саме і щодо України. Тому прагнення до миру за всяку ціну і готовність знову сісти на російську газову голку в перспективі ожжет перетворити і нашу країну в ще один федеральний округ РФ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16