Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

За порєбріком

Білоруський опозиціонер заговорив про «майдан» проти Лукашенка

У Білорусі через тиск президента Олександра Лукашенка на опозицію й арешти Віктора Бабарика та Сергія Тіхановського почалася «революція».

Вона «почалася як підписна, а тепер трансформується в процес обвалення режиму». Таку думку в коментарі виданню «ГОРДОН» висловив координатор громадянської кампанії «Европейская Беларусь» Андрій Санніков.

На його думку, в поточній виборчій кампанії, на відміну від попередніх, є реальні кандидати, «але реальний конкурент Лукашенка – сам народ».

«Звичайно, в Білорусі не буде «майдану». Буде плошча [площа білоруською]. Від цього нікуди не піти. Буде садити Лукашенко лідерів протестів чи ні. Він намагається репресіями всіх розполохати. Але акція в Мінську показала, що люди вже не збираються здаватися. Тепер усе може бути», – зазначив Санніков.

Влада намагається утримати протести. Так, деяких активістів, які підтримують опонентів Лукашенка, затримали й відправили в тюрми на три місяці.

«Лукашенко садить тих, хто може скласти йому конкуренцію. Він посадив двох лідерів процесу змін – Віктора Бабарика та Сергія Тіхановського. Але це вже не допоможе режиму. Про вільні вибори більше не йдеться», – сказав політик.

Він додав, що «диктатор нинішні вибори з тріском програв». «Зараз треба говорити про порятунок людей, яких кидають до в’язниць – активістів і членів ініціативних груп. Раніше їм давали по 15 діб. А зараз – 90 діб. Їх катують у тюрмах – не дають води, тримають у холодних камерах, ллють хлорку на підлогу. Це ж гестапівські методи», – сказав Санніков.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in За порєбріком

To Top