Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Війна

Чергова зрада: армійські КрАЗи замінять МАЗами союзників російських окупантів

Наступні 20 мобільних лазне-пральних комплексів на потреби Збройних сил України збудують на шасі автомобіля МАЗ.

На території харківського 218-го об’єднаного центру забезпечення відбулась передача Збройним Силам України двох мобільних лазне-пральних комплексів (МЛПК), що виробляються ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

МЛПК, який розміщений на базі двох контейнерів на шасі автомобіля та причепу поставляється Збройним Силам України з 2015 року, наразі передано близько 40 МЛПК.

До кінця цього року військові мають отримати ще 19 таких комплексів, а також планується завершити випробування спрощеного мобільного лазне-прального модуля, що розміщується на одному автомобілі.

Але якщо досі комплекси постачалися на базі автомобілів КрАЗ-63221 (пральний модуль і дизель-генератори) та причепів-шасі КрАЗ-А181 (лазневий модуль), то наступні комплекси, як повідомляє інформагенція Міністерства оборони, вже базуватимуться на шасі автомобілів МАЗ (Мінський автомобільний завод).

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top