Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Геращенко викликала проросійського Бужанського на дуель

Під час акції під стінами парламенту щодо законопроєкту про навчання державною мовою в закладах освіти люди запалили червоні фаєри.

Джерело: «Укрінформ» з місця події

Деталі: Зі сцени із закликами на захист української мови виступили народні депутати фракції «Європейська солідарність» зокрема Андрій Парубій, Софія Федина, Ірина Геращенко.

Пряма мова Геращенко: «Я викликаю пана Бужанського на дуель — написати диктант російською і українською, і я напишу ці диктанти в тисячі разів краще, я запевняю».

Нагадаємо: 16 липня під Верховною Радою проходить акція проти законопроєкту «слуги народу» Максима Бужанського щодо змін в частині скасуваня навчання українською мовою у закладах освіти.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top