Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Independent: Піскун за гроші «відмазав» Коломойського від замовного вбивства

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова могла призначити ексгенпрокурора Святослава Піскуна своїм радником на громадських засадах через зв’язки останнього з олігархом Ігорем Коломойським.

Про це пише британське видання Independent.

Так, адвокати олігарха Віктора Пінчука, в ході судового процесу в Лондоні, ще у 2015 році розповіли, що Піскуна підозрюють у корупційному закритті справи проти Коломойського за замовне вбивство. За словами адвокатів Коломойський замовив побиття до смерті одного з адвокатів, який не погоджувався злити інформацію про клієнта, а потім наказав убити і нападника.

За словами правозахисників група нападників, переплутавши, жорстоко побила одного з колег адвоката, перед тим як атакувати «потрібну» людину.

Коломойський «потім організував вбивство нападників, які провалили завдання… і намагався сховати ці вбивства», йдеться у показанні свідка команди Пінчука.

Клопотання про арешт Коломойського було складено, але тодішній генеральний прокурор Піскун скасував його, після того як на нього вийшов посередник Коломойського, стверджує команда Пінчука.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top