Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Кортеж Зеленського «застукали» за цинічним порушенням ПДР

Кортеж президента Володимира Зеленського порушує правила дорожнього руху, повідомляють журналісти.

За даними журналістів, кортеж перевищує допустиму швидкість, перетинає подвійну суцільну лінію і так далі. Іноді глава держави повертався з роботи додому, іноді їхав у приватних справах.

Журналісти заявили, що 10 червня за допомогою радара зафіксували, що автомобіль Зеленського їхав зі швидкістю 148 км/год, хоча допустима швидкість на цій ділянці дорозі становила 90 км/год. Президент повертався з роботи до Іванковичів, де на той час жив, і перший автомобіль з президентського кортежу “за допомогою проблискових маячків “розігнав” автомобілі, які їхали на меншій швидкості”. 17 червня на тому самому маршруті кортеж президента перевищив швидкість на 50 кілометрів.

Також зафіксовано перевищення швидкості після того як Зеленський з родиною переїхав на державну дачу в Конча-Заспі. За даними журналістів, 13 липня кортеж рухався в бік дачі зі швидкістю 120 км/год замість дозволених 80.

Журналісти стверджують, що заміряли швидкість тоді, коли президент їхав додому, а не поспішав у державних справах.

Повідомляється, що 6 липня кортеж Зеленського, повертаючи до ТЦ Арена, змушував інших водіїв пропустити його, при цьому частина президентських автомобілів перекривали смугу руху транспорту. Пізніше журналісти помітили, що кортеж перетнув подвійну суцільну, виїжджаючи з ТЦ.

“В Офісі президента України відсутня будь-яка інформація про порушення правил дорожнього руху при пересуванні кортежу президента України”, – відповіли журналістам в ОП.

За словами журналістів, після того як держохорона помітила знімальну групу, порушень ПДР за кортежем більше не помічали.

Автомобілі президента мають номерні знаки прикриття, що не закріплені за жодним транспортним засобом в базі МВС і, отже, ані ОП, ані Держуправління справами не отримує штрафів за перевищення швидкості. Використання таких номерів президентом та обмеженим колом високопосадовців передбачене законом про держохорону.

У серпні минулого року Володимир Зеленський пояснював, що не їздить на роботу на велосипеді з міркувань безпеки. Тоді він підкреслив, що кортеж президента “нічого не перекриває і нікому не заважає”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top