Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Мендель завагітніла від Зеленського, — політик Балашов

В урядовому кварталі активно ширяться чутки про те, що Мендель — коханка Зеленського. І не тільки коханка, але ще і вагітна коханка.

Про це розповідає Геннадій Балашов лідер політичної партії «5.10».

«Коли людина наділена владою, вона починає використовувати цю владу в середині цього палацу «людоїдів». Але спочатку він змушений вигнати одного «кота в чоботях», тобто Коломойського, хоча останній і дав Зеленському все. Потім виганяє Богдана», — стверджує Геннадій Балашов.

Цей «маленький хлопчик» лишається один в палаці. І ось пішли чутки. Балашов наводить приклади Кеннеді та Мерилін Монро, згадує Моніку Левінські. Судячи з усього, у нас також розгорається цей же скандал.

«Пішли чутки, що у Зеленського є коханка, його прессекретар Мендель. Та ще й говорять про те, що вона вагітна! Майже як у Януковича, історія повторюється», — розповідає Балашов.

Політик переконаний, що незабаром виникне скандал, а дружина президента буде потерпілою стороною у цьому питанні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top