Міністр закордонних справ Пристайко: “Росія це тероризм!”
Політика

Міністр закордонних справ Пристайко: “Росія це тероризм!” 

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко вважає, що Росія є державою, яка здійснює терористичну діяльність на офіційному рівні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив на конференції NATO Engages, яка проходить напередодні зустрічі лідерів Альянсу, повідомляє “Європейська правда”.

Коментуючи дискусію, яка йде в Альянсі з ініціативи президента Франції, про визначення НАТО свого головного противника (Росію чи тероризм), Пристайко заявив, що боротьба з РФ є частиною боротьби з тероризмом.

“Я не бачу різниці між тероризмом і Росією. Тероризм – це дії для досягнення політичних цілей через залякування. Невже хтось скаже, що Росія робить щось інше?”, – пояснив він.

Глава МЗС України уточнив, що дії РФ на окупованій частині України, зі спробами вплинути на українську владу, є прикладом такого впливу.

“Це тероризм, але тероризм на державному рівні”, – пояснив він.

На думку Пристайка, НАТО має унікальну можливість впливу на РФ. “Те, що здатний робити Альянс – це єдина мова, яку розуміє Путін”, – заявив міністр.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16