На Донбасі живцем згоріла легендарна Марія Горпинич “баба Маша”, яка допомагала ЗСУ
Політика

На Донбасі живцем згоріла легендарна Марія Горпинич “баба Маша”, яка допомагала ЗСУ 

У с. Опитне Донецької області живцем згоріла легендарна Марія Горпинич (“баба Маша”).

Відомо, що “баба Маша” на лінії розмежування залишилась мешкати з початку війни, тоді як інші жителі Опитного поїхали. Спочатку під обстрілами загинув її чоловік, а згодом бойовики вбили і сина. Літня жінка з особливою добротою ставилась до українських військових: вона вирощувала для них овочі та постійно підтримувала.

Жінка живцем згоріла у власній хаті. Рятувальники не змогли приїхати на місце пожежі через постійні обстріли з боку бойовиків.

Пожежа у будинку могла статися через газову лампу або ж свічку, оскільки в Опитному ще з початку війни немає світла. Волонтери вже виїхали до будинку пенсіонерки. Вони хочуть знайти останки жінки, щоб поховати її.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16