“Не буде ні Донбасу, ні вільної України”: Цимбалюк назвав головну загрозу перед зустріччю в Парижі
Політика

“Не буде ні Донбасу, ні вільної України”: Цимбалюк назвав головну загрозу перед зустріччю в Парижі 

Український журналіст Роман Цимбалюк в інтерв’ю для «Єдність» висловив свою думку щодо «нормандського саміту». За його словами, РФ буде наполягати на встановленні окупаційних адміністрацій в політичне тіло України.

Ці дії Цимбалюк пояснює тим, що Кремль хоче роздобути право вето на будь-які політичні, зовнішньополітичні та внутрішньополітичні рішення в Україні. «Якщо хтось в Україні на таке піде – це навіть не зрада, це знищення української держави. У нас не буде суверенітету ні над Донбасом, ні над вільної України », – сказав Цимбалюк.

У той же час журналіст нагадав українській владі, що загарбники Донбасу не збираються деокупувати цей регіон. Тому політика Києва щодо ОРДЛО повинна вибудовуватися, виходячи з цього факту. «Минуло вже досить багато часу. Уже шостий рік, як російський триколор над Донецьком і Луганськом. І тепер Донбас, окуповані частини, ОРДЛО повинні відповідати критеріям для повернення в Україну.

Саме так. І вони, ці території, повинні пройти певний період адаптації для життя в єдиній українській державі », – вважає Цимбалюк. Він також вказує на те, що український уряд повинен поставити головну умову для бойовиків ОРДЛО. Так, за словами журналіста, на Донбасі повинен бути виключно український порядок, українські закони і українські правила. «Про все можна домовлятися, але там, в першу чергу, повинен бути український прапор. Можна говорити і про амністію для більшості людей, які воювали проти України, але головне, щоб це амністію проводила українська влада, а не російська », – вказав він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16