Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Офіцери зовнішньої розвідки викрили Єрмака на співпраці зі спецслужбами РФ та були звільнені

За словами Юрія Луценка, у 2019 році, одразу після інавгурації, представники СЗР ознайомили президента Володимира Зеленського з інформацією про контакти Андрія Єрмака з представниками ВПК та злочинного світу РФ

Про це ексгенпрокурор Юрій Луценко заявив в ефірі програми «Червона лінія з Сергієм Висоцьким», передає Еспресо.TV.

Ведучий програми Сергій Висоцький запитав у колишнього генерального прокурора:

«Ви сказали про Єрмака, як про представника п’ятої колони. Я це сприймаю, як заяву людини, яка була в Генеральній прокуратурі. Ви про це знаєте щось? Про російські контакти оточення Зеленського, чи це гіпотеза?»

Луценко на це зазначив:

«Представники Зовнішньої розвідки України відразу після інавгурації президента поклали йому на стіл довідку про контакти, в тому числі бізнесові, пана Єрмака із російським оточенням, в тому числі — з представниками ВПК та злочинного світу Російської Федерації. Через декілька днів ці працівники були звільнені з зовнішньої розвідки. Доповідь закінчив.»

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top