Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Помічниця Піскуна, який став радником Венедіктової, працює «міністром ДНР»

Колишня помічниця новопризначеного радника генпрокурора Ірини Венедиктової Святослава Піскуна працює “міністеркою” у терористів “ДНР”. Звуть її Наталія Ніконорова.

Про це повідомив представник України в ТКГ з питань Донбасу Сергій Гармаш.

“Венедиктова призначила своїм радником Піскуна. А помічниця Піскуна Ніконорова зараз є цілим “міністром” “іноземних справ” “ДНР”, тобто, по ідеї, – майбутнім “клієнтом” ГПУ. Чи немає тут конфлікту інтересів?” – йдеться в дописі Гармаша.

Нагадаємо, вчора генеральний прокурор України Ірина Венедиктова призначила своїм радником (на громадських засадах) колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна.

Як повідомляється на сайті “Посіпаки”, Наталя Ніконорова була помічником нардепа від Партії регіонів Святослава Піскуна у Верховній Раді 5 і 6 скликань.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top