Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Порошенко назвав прізвища тих, хто фальсифікує справи проти нього

Матеріали кримінальних проваджень сфальсифіковані, і це робиться за вказівкою Офісу президента та генерального прокурора. Про це заявив під час судового засідання у Печерському суді п’ятий президент, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.

«Сьогодні в цьому судовому засіданні встановлені факти фальсифікації кримінальної справи з боку Офісу генерального прокурора. Тому надзвичайно важливо – зараз суд оголосив перерву для того, щоб продовжити збір доказів із цього приводу», – повідомив Порошенко.

Він також повідомив, що керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький, який очолював розслідування проти п’ятого президента, сьогодні повідомив про відсутність складу злочину і про те, що на нього здійснювався тиск із метою продовжити політичні переслідування проти Порошенка. Саме тому адвокати Порошенка вимагають викликати Корецького в судове засідання у якості свідка і засвідчити факти політичного переслідування проти п’ятого президента.

«Сьогодні вранці керівник слідчої групи, який весь рік проводив на чолі цієї групи розслідування 20 з лишнім справ, прийняв декілька процесуальних рішень. Рішення перше – закриття деяких справ як «трешу», – повідомив Порошенко.

«Цей керівник слідчої групи заявив про тиск на нього з боку фактичного керівника ДБР пана Бабікова у справі Порошенка. І хто на нього може тиснути? Ми твердо переконані, що цей тиск може здійснюватися за вказівкою з Офісу президента України Зеленського, з Офісу генерального прокурора і особисто генерального прокурора», – переконаний Петро Порошенко.

«Ми будемо вимагати негайного створення тимчасової слідчої комісії і притягнення злочинців до відповідальності. Ми точно їм цього не спустимо», – застеріг п’ятий президент.

«Це – боротьба не за Порошенка, це наша боротьба за Україну. Це наша боротьба за демократію, за верховенство права, за рух в Європу. І це наша боротьба за те, щоб не дати цим злочинцям перетворити державу в Російську Федерацію, приєднати Україну до Росії, здійснити мрію «п’ятої колони», яка зараз прорвалася до влади», – наголосив Петро Порошенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top