Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Порошенко порадив Зеленському подзвонити Януковичу та спитати, як там у Ростові

Політичні переслідування, які влаштовує ДБР на замовлення влади, – це свідчення відчаю та безсилля і не має нічого спільного із євроінтеграцією та європейськими цінностями.

Про це п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» заявив під стінами ДБР, де відбувається акція проти політичних переслідувань, трансляцію ввів «Прямий».

«Оскільки ДБР заблокували можливість киянами дивитися видатні картини митців, які пов’язані з Україною, я гублюся в догадках, а навіщо я їм сьогодні тут знадобився? Можу лише передбачити, що вони хочуть вибачитися за брутальне порушення закону, коли озброєний до зубів спецназ, який оснащений набагато краще ніж спецназ Збройних Сил, штурмував не Слов’янськ, як шість років тому, а штурмував національний музей Гончара, ламаючи двері, роблячи без будь-якої санкції суду, в порушення Конституції України, штурм національного музею, б’ючи журналістів, перешкоджаючи їх законній журналістській діяльності, атакуючи народних депутатів, переслідуючи опозицію і тиснувши на дирекцію національного музею. Можливо вони повідомлять, що ті злочинці які скоїли ці злочини, і ті керівники, які віддавали незаконні накази і замовники з високих кабінетів притягнуті до кримінальної відповідальності, звільненні з роботи, як це має відбуватися в правовій державі», — сказав Порошенко.

«Те, що зараз робить влада, нічого спільного не має з європейськими цінностями, з нашим рухом у Європу, з нашими досягненнями, з безвізовим режимом, третю річницю якого ми будемо святкувати завтра. Бо Європейський Союз це є верховенство права. А переслідування опозиції, подвійне правосуддя – Володимире Олександровичу, чим це закінчується, ви можете перепитати у Януковича. Зателефонуйте йому, він вам розкаже, чим він закінчив», – звернувся Порошенко до Зеленського.

«Хочу наголосити, що за цей рік вони дуже ретельно вивчили кожну хвилину мого перебування на посаді президента. А я працював і до 2:00, і до 3:00, і до 5:00 ранку, бо я не так швидко втомлююсь як Володимир Олександрович. І в цих умовах – я хочу окремо наголосити, що після того, як не було знайдено абсолютно нічого, вони пішли до подій 5, 7, 13, 15-річної давнини. Зараз я не виключаю, що вони уважно проаналізують події 1972, 73,74 років, коли я у Болградській середній школі №2 Одеської області отримував у першому другому третьому та інших класах похвальні листи як відмінник. А ну Порошенку завищували оцінки? І притягнути до відповідальності треба його першу вчительку» – іронізує Петро Порошенко.

«Все, що вони будують, будується на брехні. Але у брехні дуже короткі ноги, брехня не перемагає. Правда буде за нами. Перемога буде за нами. Наш рух в Європу, євроатлантичне співтовариство буде продовжено. Наша політична сила буде працювати на Україну. Так, як нашими зусиллями сьогодні було ухвалено рішення про виділення Україні чергового траншу 2 мільярда доларів. До речі, окремо заява була керівництва міжнародних фінансових організацій про блискучі реформи, які були проведені протягом останніх п’яти років, які зробили міцною банківську систему, укріпили економіку. Яку зараз руйнує нова недосвідчена, зелена влада нових облич», – наголосив п’ятий президент.

«Ще раз наголошую, керувати країною – це не вести телевізійне шоу, і наслідки набагато важчі», – застеріг лідер «Європейської Солідарності».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top