Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Порошенко поставив Зеленського на місце: «Замахнулися бити – бийте, хочете садити – саджайте!»

«Замахнулися бити – бийте, хочете садити – саджайте”: Порошенко закликав Зеленського діяти, а у Венедиктової помітив приховану з ним солідарність, передає PavlovskyNews

П’ятий президент вважає, що генпрокурор розуміє абсурдність відкритих проти нього справ, однак боїться відкрито про це говорити, оскільки пам’ятає долю свого попередника.

В ході судового засідання Порошенко уточнив, що Рябошапку звільнили через те, що він назвав порушені провадження “юридичним трешем”. У зв’язку з цим лідер “ЄС” закликав провести відведення глави ГПУ, щоб таким чином допомогти їй.

Порошенко також взяв з собою книгу “Судові промови і статті радянських обвинувачів” Вишинського, зачитавши одну з реплік прокурора СРСР 30-х років: «Царицею доказів – є щиросердне зізнання».

Після цього п’ятий президент зізнався в тому, що його накази привели до звільнення значної частини Донбасу і держзраду йому можна було ставити, якби він цього не зробив.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top