Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

«Потерпілий» злякався: «кіборга» не пустили на зустріч із Зеленським

Учасника оборони ДАП, голову Волинської спілки ветеранів АТО Вадима Ваврищука не впустили на зустріч з президентом Зеленським у Луцькому замку.

Про це Ваврищук повідомив у коментарі Першому.

За словами ветерана, напередодні його повідомили про включення до списків учасників зустрічі з гарантом, згодом Ваврищуку зателефонував один з посадовців, що опікується в області справами ветеранів і сказав, що його зі списків вилучили, мовляв, заперечення мають в СБУ — “не пройшов спецперевірки».

“Ще за годину-півтори до мене знову зателефонували. Кажуть: я до списків таки включений. А вже сьогодні, коли я намагався потрапити в замок, мені чоловік на вході каже: вас немає у списку! І не пустили” — розповів ветеран.

Він додав:

“Мені сказали: з президентом можна говорити тільки на певні теми. Я так розумію, для того, аби розіграти «виставу» доброзичливості й лояльності. Кажуть: запитувати можна про теми соціального захисту, медичного обслуговування атовців, забезпечення житлом тощо. Я відмовився, бо мав до Зеленського цілий перелік запитань зовсім іншого типу, зокрема — хто зараз «торгує на крові», чому у час військового конфлікту скорочуються Збройні Сили, чому ув’язнені воїни та волонтери, а не «сидять» Медведчук і Портнов, чому діти ветеранів повинні складати ЗНО при вступі до вишів України, а діти ймовірних «сєпарів» ні та багато іншого. Про це я й сказав під час розмови з представником ОДА. А сьогодні от дізнаюся, що я уже не в списках…”

Як стало відомо вже сьогодні, зустріч із Зеленським на знак протесту та солідарності з Вадимом Ваврищуком залишив також голова Ківерцівської Спілки учасників АТО та волонтерів, учасник боїв за Піски у складі ДУК ПС Артур Завальний (позивний «Мисливець»).

Нагадаємо, під час візиту на Волині президент Зеленський оглядав ремонт дороги міжнародного значення М19, а також будівництво дитсадка у селі Крупа.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top