Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Війна

Прилєпін пропонує референдум про включення “Л/ДНР” і Придністров’я до складу РФ

Російський терорист Захар Прилєпін, який їздив на Донбас воювати проти України, пропонує росіянам вирішити на референдумі питання включення до складу Росії окупованих районів Донецької та Луганської областей України, Придністров’я, а також Абхазії та Південної Осетії.

Повідомляється із посиланням на “Медузу”, про це йдеться в передвиборчій програмі партії “За правду”, лідером якої є Прилєпін.

Серед іншого в ній запропоновано внести до Конституції РФ норму, що дозволяє приєднати будь-яку територію, де 75% громадян проголосують за входження до складу Росії. “Ця норма має діяти не тільки для громадян і земель колишнього СРСР або Російської Імперії, але для всіх країн, громадяни яких готові жити з нами в єдиній державі”, – йдеться в документі.

У зв’язку з цим партія заявляє про “негайне визнання” самопроголошених Донецької і Луганської народних республік на сході України і Придністровської республіки в Молдові і включення їх до складу Росії за результатами референдумів. Крім того, “За правду” виступила за референдуми про приєднання на правах суб’єктів РФ Абхазії та Південної Осетії.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилося відео, на якому російський терорист Олександр Бородай заявляє, що незабаром Донецьк і Луганськ увійдуть до складу Росії.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top