Путін, допоможи: Угорщина пішла на неймовірну підлість проти України
Політика

Путін, допоможи: Угорщина пішла на неймовірну підлість проти України 

Парламент Угорщини звернувся до нелегітимної Держдуми з проханням об’єднати зусилля щодо захисту прав мовних меншин в Україні.

Про це повідомив спікер Держдуми Росії В’ячеслав Володін, передає “ТАСС”. Держдума, своєю чергою, закликала Європарламент, ОБСЄ і ПАРЄ вивчити ситуацію з правами нацменшин в Україні.

“До нас у Держдуму звернувся парламент Угорщини з проханням об’єднати зусилля для того, щоб відстояти права меншин, насамперед на вивчення мови. Після ухвалення закону Ради про мову такого права позбавлені народи, що проживають на території України”, – сказав Володін.

Раніше посол Угорщини Іштван Ійдярто назвав українську мову “дуже складною” і розкритикував ідею викладання нею на Закарпатті.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16