Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Війна

Путін офіційно відмовився гарантувати дотримання «перемир’я» на Донбасі

Москва не може бути гарантом припинення вогню на Донбасі, оскільки Росія нібито “не є стороною конфлікту”.

Про це заявив речник президента РФ Володимир Путін Дмитро Пєсков, передають російські ЗМІ.

За його словами, нова угода про припинення вогню на Донбасі є суттєвим кроком для “зниження напруженості на лінії зіткнення”.

Водночас, відповідаючи на питання, чи може Москва дати гарантії дотримання безстрокового перемир’я, Пєсков відповів, що Росія нібито не є стороною конфлікту.

“На рівні нормандського формату (закріпити цю домовленістю, – ред.) – це одна справа, а які-небудь гарантії з боку Росії, у цьому випадку, не думаю, що про це можна говорити, тому що Росія не є учасником конфлікту на південному сході України”, – зазначив Пєсков.

З понеділка, 27 липня, о 00:01 на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.

Нагадаємо, російські окупанти на Донбасі кілька разів порушили режим повного і всеосяжного режиму припинення вогню, який почався з 27 липня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top