Рада ухвалила постанову про звернення до НАТО за планом дій щодо членства
Політика

Рада ухвалила постанову про звернення до НАТО за планом дій щодо членства 

У вівторок, 3 грудня, Верховна Рада ухвалила постанову №2327 про заяву “Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору”

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Схвалити текст Заяви Верховної Ради України “Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору”, – йдеться у постанові.

Заява, про ухвалення якої йдеться у постанові, закликає президента України звернутись у грудні 2019 року до НАТО за планом дій щодо членства.

“Верховна Рада України постановляє: закликати президента України забезпечити підготовку та подання у грудні 2019 року до Північноатлантичної ради НАТО та Генерального секретаря НАТО звернення про підтвердження наміру України отримати План дій щодо членства в НАТО; уповноважити голову Верховної Ради України на підписання документів, спільно із президентом України та прем’єр-міністром України, необхідних для підтвердження наміру України отримати План дій щодо членства в НАТО; звернутися до парламентів країн-членів НАТО із закликом сприяти отриманню Україною Плану дій щодо членства у НАТО”, – йдеться у заяві.

Постанову, запропоновану п’ятим президентом України Петром Порошенком, підтримали 284 народні депутати.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16