Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Економіка

Родина нового очільника НБУ Кирила Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень

ОСББ «Фундуклеєвский», керуюча компанія однойменного житлового комплексу в центрі Києва, судиться за комуналку з повними тезками призначеного сьогодні глави НБУ на суму 1,2 млн грн.

ОСББ доводиться вибивати заборгованості через суди у Юлії Миколаївни і її чоловіка Кирила Євгенович Шевченка, свідчать дані реєстру судових рішень.

photo-2020-07-16-21-49-09.jpg

Сайт «Фундуклеевского» містить прізвища, суми боргів, а також рішення судів щодо боржників. Наприклад, в 2019 році Шевченківський райсуд Києва зобов’язав мешканців розплатитися з ОСББ. Одне з останніх рішень на суму 1,2 млн грн. Пара також має борги за опалення на суму майже 33 тисячи гривень.

«Своїми діями вони залізли в кишені сусідів, тим самим поставивши себе поза колективом співвласникі», — пише керівництво ОСББ, перераховуючи прізвища тих, хто забув оплатити комуналку. Серед них фігурує і сім’я Шевченків.

Шевченківський суд зобов’язав сім’ю Шевченка сплатити борг, а Київський апеляційний скасував це рішення. Зараз ОСББ дійшли до Верховного суду. У травні 2020 року відкрили касаційне провадження.

ЖК «Фундуклеевский» — це елітна новобудова на вул. Богдана Хмельницького, 58-А в центрі Києва. Він побудований в 2015 році та відомий скандалом про забудову архітектурної пам’ятники — Київського велотреку (1913 р.). На сайті ОСББ повідомляється, що у боржників К. Е. Шевченка і Ю. Н. площа квартири — 304,6 кв. м.

У декларації нового глави НБУ зазначено, що він з 2015 року з дружиною Юлією Миколаївною володіє квартирою розміром 304,60 «квадратів» у Києві.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Економіка

To Top