Ruxit – головне очікування України від Нормандського саміту, – Пристайко
Політика

Ruxit – головне очікування України від Нормандського саміту, – Пристайко 

Глава МЗС України Вадим Пристайко на полях зустрічі лідерів країн НАТО в Лондоні підкреслив, що головне завдання майбутньої нормандської зустрічі – змусити російські війська забратися з України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив у себе на сторінці в Twitter.

“Наше головне очікування від нормандської зустрічі і будь-яких інших форматів – це те, що я називаю Ruxit – ми хочемо, щоб Росія і її війська покинули Україну”, – написав він.

Як відомо, Пристайко візьме участь у конференції NATO Engages, яка буде проходити паралельно із зустріччю лідерів Альянсу в Лондоні 3 грудня, незважаючи на попереднє рішення МЗС цього не робити.

Він має взяти участь в панелі під назвою “Від Балтійського до Чорного моря: безпека передової НАТО” разом з міністрами оборони Естонії і Литви, а також грузинським міністром закордонних справ.

Як повідомлялося раніше, зустріч лідерів нормандського формату, запланована на 9 грудня, відбудеться в Єлисейському палаці в Парижі.

Ruxit - головне очікування України від Нормандського саміту, - Пристайко 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16