САП і НАБУ взялися за “рішалу Юзіка”
Політика

САП і НАБУ взялися за “рішалу Юзіка” 

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження після оприлюднення запису розмови нібито народного депутата від фракції “Слуга народу” Юрія Корявченкова з поліцією Кривого Рогу.

Про це йдеться у відповіді САП на запит “Судового репортера”, передає “Радіо Свобода”.

Розслідування почали за ознаками пропозиції, обіцянки або надання службовій особі неправомірної вигоди для неї або третіх осіб до виконання чи невиконання певних дій.

САП відкрило провадження щодо "Юзіка"

“За результатами опрацювання повідомлень засобів масової інформації прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливого зловживання впливом народними депутатами України та іншими особами за ознаками кримінального злочину, передбаченого частиною 1 статті 369-2 Кримінального кодексу України”, – йдеться у документі.

Досудове розслідування доручили детективам Національного антикорупційного бюро. Саме звернення “Судового репортера” також долучили до матеріалів провадження.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16