Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Шмигаль: розслідування щодо Порошенка псує імідж України

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що розслідування щодо п’ятого президента Петра Порошенка виглядає не дуже добре для іміджу України на міжнародній арені.

Джерело: інтерв’ю Шмигаля «BBC News Україна»

Пряма мова: «Я не щасливий від цього (переслідування Порошенка – ред.). В будь-якому випадку розслідування проти керівників держави, тим більше, якщо є факти на підтвердження, — це завжди дестабілізація та неприємний момент для держави.

Ідеальний варіант, коли політики поводять себе відповідально й не влізають у корупцію й не зраджують інтересів держави. Коли є такі підозри, це завжди засмучує…

Це виглядає не дуже добре. Коли йде мова про покарання для політиків високого рівня в Україні — це псує імідж держави. Але інший бік медалі — покарання має бути невідворотнє для всіх».

Деталі: За словами прем’єра, як би прикро розслідування щодо Порошенка не виглядало на міжнародній арені, «набагато прикрішим буде виглядати корупція, яка не карається».

Шмигаль також додав, що у тих справах, які тривають проти політиків попередніх генерацій, він не бачить політичного замовлення.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top