Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

«Слуга» Стефанчук злякався та не відповів президенту ПА НАТО щодо переслідування Порошенка

Народний депутат з «Європейської солідарності», голова комітету ВР із питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі програми «ІнфоВечір» на «5 каналі» розповіла, що президент Парламентської асамблеї НАТО Аттіла Мештерхазі запитав у віцеспікера Верховної Ради України про справи проти лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка.

Водночас нардеп з «ЄС» пояснила, що вважає це політичним переслідуванням

«Сьогодні відбувалася парламентська рада Україна – НАТО. З нашого боку її очолює перший віцеспікер Ради Стефанчук. Президент Парламентської асамблеї НАТО пан Мештерхазі у своєму вступному слові звернувся до пана Стефанчука із проханням роз’яснити, що ж відбувається, що за справи проти Порошенка.

Стефанчук не знайшов нічого кращого, як просто проігнорувати це питання. Я, звичайно, взяла слово і пояснила, що ми вважаємо це політичним переслідуванням і не тільки проти Порошенка», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top