Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Телеканал Ахметова став головним замовником «Кварталу 95» Зеленського

«Квартал 95» працює відразу над чотирма серіалами для каналу «Україна». Прем’єри заплановано на 2020 рік.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на MBR.

Уточнюється, що торік «Квартал 95» дебютував в ефірі каналу «Україна».

Цього року в Києві проходять зйомки чотирисерійної комедії «18-річний олігарх».

«Спочатку це була пропозиція каналу, який хотів побалувати свою аудиторію чимось новеньким, — каже керівник студії «Квартал 95» Борис Шефір. — І хоча наша студія в основному спеціалізується на комедіях, в інших жанрах нам теж завжди цікаво проявляти свій потенціал. До того ж, це далеко не перша наша спроба поєднати кілька жанрів в одному. До речі, ми плануємо, що весь цикл із чотирьох телефільмів зніме один режисер — Андрій Сілкін. Саме він зняв перший наш серіал для «України» — «Сім’я на рік» , який із успіхом транслювався в телеефірі наприкінці минулого року».

«Серію комедійних мелодрам ми задумали з колегами зі студії «Квартал 95» ще торік і кинули пробну кулю – фільм «Сім’я на рік», який більш ніж виправдав наші очікування, — додає Наталя Стрібук, головний продюсер департаменту кіносеріального виробництва телеканалу «Україна». — Так що тепер, уже розуміючи, як реагує наш глядач на більш легкий жанр в ефірі телеканалу, з натхненням почали роботу над наступними історіями. Я дуже рада, що талановиті сценаристи дуже чітко відчули тональність комедії для каналу «Україна». Знімати їх буде саме Андрій Сілкін, чиє тонке почуття гумору і вміння працювати з акторами подарують нам прекрасні історії в ефірі».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top