У дружини редактора “Ліги сміху” знайшли великий бізнес у Криму
Політика

У дружини редактора “Ліги сміху” знайшли великий бізнес у Криму 

У дружини головного редактора шоу “Ліга сміху”, ідея створення якого належить нинішньому президенту Володимиру Зеленському, Андрія Чивуріна – Лариси – знайшли бізнес в анексованому Росією Криму.

З’ясувалося, що через офшорні фірми вона володіє пансіонатом у Ялті. Про це стало відомо з розслідування видань “Настоящее Время” і “Муніципальний сканер”.

Зазначається, що ялтинський пансіонат “Севастополь”, із чудовим краєвидом на Чорне море, пропонує номери від 6000 рублів або 100 доларів за ніч. Прямим власником ТОВ “Пансіонат Севастополь” (99% акцій) вказана кіпрська компанія TMM Real Estate Development Public Limited.

За даними розслідувачів, Ларисі Чивуріній у цій фірмі належать 0,2% акцій. Крім цього, бізнеследі володіє 99,5% акцій TMM Holdings Limited – та зі свого боку контролює більшу частину цінних паперів пансіонату.

Формально вважається, що після анексії Криму він був проданий російському ТОВ, а також внесений до реєстру юридичних осіб і подає звіти до податкової служби саме РФ.

Бенефіціарами бізнесу, стверджують розслідувачі, залишилися колишні власники. Водночас у схемі володіння нібито з’явилася європейські компанії.

“Чивуріна і бізнес-партнери відкидають, що ведуть на півострові діяльність, і заперечують, що контролюють роботу пансіонату. Вони також не коментують інформацію про те, що кіпрська TMM Real Estate Public Limited вклала понад мільйон доларів у кримську компанію”, – зазначено у статті.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16