У “слуги народу” Борзової знайшли бізнес в окупованому Криму
Політика

У “слуги народу” Борзової знайшли бізнес в окупованому Криму 

Народна депутатка від “Слуги народу” Ірина Борзова, яка є дружиною голови Держуправління справами Сергія Борзова, до 26 серпня 2019 року вела бізнес в окупованому Криму.

Потім вона переписала його на свого батька Наума Барулю. Про це заявив колишній народний депутат Ігор Мосійчук у своєму телеграм-каналі в понеділок, 2 грудня.

“Зі свого боку Наум Йосипович є власником цілої низки підприємств та нерухомості в окупованому місті Судак. Про все це свідчать витяги з реєстрів юридичних осіб Російської Федерації”, – написав Мосійчук.

Мосійчук повідомив про бізнес сім'ї Борзової у Криму

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16