У Старобільську на Луганщині під час концерту Зіброва на підтримку кандидата в депутати по 113 округу Володимира Струка відбулася акція протесту.

Нагадаю, напередодні проведення концерту ГІ «Права Справа» зверталася до Павла Зіброва з проханням скасувати гастролі на підтримку Струка.

Жодний гонорар не вартує того, щоб підтримати відкритого прихильника терористів в його намаганнях дорватися до влади. Вас, пане Зібров, знають як чудового українського співака щирого патріота. Невже ви хочете підтримати українськими піснями людину, причетну до кривавої війни на східних територіях нашої Батьківшини? – йшлося у зверненні «Права Справа».

Аналогічне звернення до Зіброва щодо його концертів на підтримку Струка оприлюднило і об’єднання ветеранів АТО у Луганській області. Прикро, що народний артист України Зібров не відреагував на звернення і не прокоментував своє участі в концертному турі на підтримку спонсора терористів «ЛНР».

Варто відзначити, що сам концерт Зіброва відбувся з неприємними для співака і його замовника нюансами. Зокрема, місцеві активісти прийшли на концерт з плакатами «Струк – 13000 вбитих українців», «Кров дітей пивом не заллєш, водою не змиєш», «Пісні на крові», «Зібров – народний сепар» тощо.

пікет
Пікет у Старобільку проти кандидата Струка / Фото ДонПресс

Їхній протест вимусив Зіброва перервати концерт і зробити зі сцени безпрецедентну для промо-туру на підтримку кандидата заяву: «Партію – як там її – «Оппоблок», я не підтримую. Я підтримую Тимошенко п’ятнадцять років. У мене буде велике прохання до всіх, і до Володимира Струка, ми домовлялися – на площі будуть люди всіх вір і всіх партій, тому я прошу прибрати прапори Бойко. Володимр Струк, дайте команду, прибрати прапори. Я не знаю Бойка, я приїхав співати для всіх,» – сказав Зібров.

Дмитро Снегирьов, 24 канал