Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Українці можуть втратити безвіз через безглузду політику Зеленського — Княжицький

Непрофесійна і недалекоглядна політика президента Володимира Зеленського ставить під загрозу повноправне членство України в ЄС і НАТО. Втім, українці вже відчули смак і переваги безвізу, тому нікому не дозволять цього зробити.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький зауважив під час включення зі Львова на телеканалі «Прямий».

«Люди у Львові переживають, що країна може втратити безвіз. Ми бачимо, що продовжуються політичні переслідування, що ціла низка законів, які ми ухвалювали, аби підписати і виконати Угоду про асоціацію під загрозою. А нові законодавчі акти, які приймаються в турборежимі не відповідають європейському законодавству»,- зауважив народний депутат.

Народний депутат підкреслив, що безвіз – це не лише можливість для українців відчути себе повноправними мешканцями Європи, майбутніми мешканцем Європейського Союзу, це – можливість стати громадянами світу.

«Для прийняття безвізу ми прийняли цілу низку надзвичайно важливих актів, які допомагають нам демократизувати країну і допомагають побудувати справедливе суспільство, яке згодом зможе підписати не просто Угоду про асоціацію, а подати повноправну заявку на членство в ЄС і НАТО.

Як показують останні соцдослідження люди по всій Україні цього прагнуть, це цінують. Для них це не лише можливість короткого безкоштовного туризму – це відчуття себе громадянином вільного світу без стін, які ділили нас колись і нищили Україну. Цей період більше ніколи не має повернутися, а зараз така небезпека існує»,- наголосив Микола Княжицький.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top