Українцям варто готуватися до масових протестів, Нормандська зустріч обернеться фіаско, – нардеп
Політика

Українцям варто готуватися до масових протестів, Нормандська зустріч обернеться фіаско, – нардеп 

Нормандський формат завершиться фіаско для України, і українці мають консолідувати зусилля для того, щоб протидіяти цьому на всіх рівнях, у тому числі і на акціях протесту, які вже проголошено по всій Україні.

Про це в ток-шоу «Прямий ефір» народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Я думаю, що Нормандський формат завершиться фіаско для України. Ми маємо бути пильними, ми маємо консолідувати наші зусилля для того, щоб протидіяти цьому на всіх рівнях, у тому числі і на акціях протесту, які вже проголошено по всій Україні.

І я впевнена, що насправді, якщо він не здатен чути думку суспільства, думку активних громадян, то його потрібно змусити звертати увагу на те, що народ не прагне того, що намагається нам нав’язати пан Зеленський одноосібно», — сказала Фріз.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16