Унітарність і виконання безпекових умов: Порошенко назвав “червоні лінії” України на “нормандській” зустрічі
Політика

Унітарність і виконання безпекових умов: Порошенко назвав “червоні лінії” України на “нормандській” зустрічі 

Українська делегація на “нормандському” саміті в Парижі має стояти на позиціях збереження унітарності держави та вимагати виконання Росією безпекового компоненту Мінських угод перед політичним

Про це заявив у Верховній Раді п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, передає Еспресо.TV.

“Ми маємо чітко прийняти дорожню карту щодо імплементації мінського процесу, де безпековий компонент влючно з виведенням військ, виведенням російської техніки і артилерії передує політичному компоненту”, – сказав Порошенко.

П’ятий президент України також застеріг українську делегацію від двосторонніх переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним, оскільки в такому випадку Україна буде позбавлена підтримки європейських партнерів. Також Порошенко застеріг від згоди з російською вимогою прямих переговорів із терористами “ЛНР” і “ДНР”.

“Жодних компромісів щодо унітарності держави. Жодних переговорів з бойовиками. Бо їхній «мишачий король» розташований у Кремлі. І з ним треба вести переговори.  Україна має бути захищена позицією наших союзників. Переговори мають бути проведені спільно”, – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 9 грудня в Парижі запланована зустріч лідерів України, Росії, Німеччини та Франції з питання врегулювання війни на Донбасі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16