В Україні затримали члена партії Путіна з Криму: в мережі розкрили цікаві подробиці
Політика

В Україні затримали члена партії Путіна з Криму: в мережі розкрили цікаві подробиці 

Члена партії “Єдина Росія”, який активно підтримував окупацію Кримського півострова, Ігоря Кучерявого затримали на КПВВ “Каланчак” на адмінмежі з Кримом після того, як він спробував отримати закордонний паспорт на материковій частині України.

Про це повідомляє “Апостроф” з посиланням на телеканал ATR.

Ігор Кучерявий був затриманий близько 10 ранку у вівторок, 3 грудня, коли він повертався з Херсона до Криму.

Як повідомила заступник командира громадського формування “Аскер” Евеліна Арифова, Кучерявий приїхав на материкову частину України, щоб отримати український закордонний паспорт.

Цей факт підтвердив віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов, який на своїй сторінці в Facebook зазначив, що під час допиту Кучерявий заявив: “З тим, що видають в Криму, нікуди не поїдеш, а їздити хочеться”.

Кучерявий був затриманий співробітниками СБУ під час проходження паспортного контролю, оскільки він – член партії “Єдина Росія” і активний учасник “російської весни”.

Відомо, що Ігор Кучерявий активно підтримував окупацію Криму та під час анексії півострова організовував так звані “загони самооборони” і “блокпости” в Севастополі. Від російського міністерства оборони він отримав медаль “За повернення Криму”.

“На даний момент його допитують. Надалі його відвезуть в Херсон, де відбудеться суд”, – уточнила Арифова.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16