“Ви мені довіряєте. Ніякої зради і бути не може! Але діалог з Путіним необхідний”: Зеленський звернувся до українців
Політика

“Ви мені довіряєте. Ніякої зради і бути не може! Але діалог з Путіним необхідний”: Зеленський звернувся до українців 

Гарант Конституції української держави Володимир Зеленський висловив думку щодо того, що діалог з російським президентом Володимиром Путіним просто життєво необхідний для того, щоб на Донбасі припинилися бойові дії. Таку заяву він озвучив під час свого відеозвернення в блозі «Відверто з президентом».

Таким чином, український лідер уточнив, що наша країна могла б цілком обійтися і без діалогу з Путіним, але не зможе тоді Київ вирішити військовий конфлікт на Сході України.

Цитата: «Ви довірилися мені, довіряєте, ніякої зради не було і не може бути. Але ще більше я буду впевнений і навіть міцніше вести буду себе на майбутній зустрічі, якщо буду знати те, що країна мені довіряє, і за спиною у мене наш весь незалежний народ. Нікому не вірте. Ніхто і нікуди не може піти війною. Ніхто не хоче робити цього і втрачати ще сотні тисяч людей. Ми собі такого дозволити просто не можемо. Це чиста дипломатія. Але якщо діалогу не буде, то знаєте, без цієї зустрічі можна, звичайно ж, але це буде як біг на біговій доріжці – ти даєш щось, калорії втрачаєш, але ти ж на місці. Але ми на місці не хочемо стояти ».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16