Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Хочеться плюнути в обличчя, – Давиденко відповів владі через карантин

В Україні через введений карантин постраждало багато секторів економіки. Найбільше – середній і малий бізнес. Але для окремих випадків було знайдено шпарини, як у разі з рестораном «Велюр» або «Епіцентром».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав популярний блогер і бізнесмен Олексій Давиденко. Він зазначив, що останнім часом від влади чути тезу про те, що українці самі винні в зростанні статистики щодо захворюваності на COVID-19, оскільки порушують карантин.

Давиденко наголосив, що щоразу, коли він чує від санітарного лікаря Віктора Ляшко, міністра Максима Степанова або прем’єра Дениса Шмигаля заклик не розслаблятися, то йому хочеться плюнути їм в обличчя.

«Задовбали. А ви самі дотримуєтеся? У вівторок був мітинг. Де Ляшко? Чи вірус на мітингах поширюється якось по іншому? Весь червень гудуть ресторани Конча Заспи? Де Ляшко? Минулої суботи гули концерти в клубах Аркадії? Де Ляшко?! У залі ВР депутати сидять впритул, половина взагалі без масок? У інших висять на підборідді. Всі обнімаються і цілуються. Де Ляшко?» – гнівно відреагував бізнесмен.

Він підкреслив, що влада в кожному своєму зверненні, прозоро натякає, що зростання захворюваності сталося з вини простих українців.

«Типу. Всі рвонули на роботу, ресторани не дотримуються карантину, клуби влаштовують концерти, на вулицях одиниці в масках. Українці мовляв безвідповідальні люди. Відкрию вам секрет – це ми з вас беремо приклад. Насправді, безвідповідальні люди – це в першу чергу політики, чиновники і депутати, які самі нахабно порушують і не несуть жодних фінансових втрат – у них немає банкрутств, немає звільнень, ні простою – їх не відправляють за свій рахунок», – сказано в повідомленні.

Давиденко закликав звернути увагу на той факт, як легковажно ставиться до карантину сама влада.

«Він (санітарний лікар. – Ред.) тут написав правила, тут сам же порушив, відразу пожартував про штраф і через два дні звинуватив українців в недотриманні карантину. Вони нічим не ризикують. Вони не відчувають що їхні порушення і часто тупі рішення б’ють по їхньому же сімейному бюджету, по їхній роботі, по їхньому житті. Тому що карантин по них не б’є. Чого їм зараз бігти в ресторан, якщо вони туди ходити і не припиняли?! Вони п’ють, гуляють, порушують, заробляють, а нас всіх звинувачують в тому, що відбувається. Це не їхня війна на виживання…» – підсумував блогер.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top