Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Ярош: «Рада за крок від того, щоб втратити свою легітимність»

«Мовний» законопроект про продовження навчання в школах російською мовою «слуги» Бужанського — це одна зі спроб реваншу Путіна в Україні і, власне, одна з «червоних» ліній, перейшовши яку, існуюча «зелена» Верховна Рада втратить свою легітимність.

Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook заявив екс-нардеп, один з лідерів «Правого сектора» Дмитро Ярош.

На його думку, Україна, і в цьому питанні, повинна опиратися всіма доступними і доцільними методами, і засобами. Тому що мова — це зброя, а функціонування української мови — це питання не гуманітарне, а національної безпеки держави.

Зараз нам всім нелегко, а все йде до того, що буде ще важче. Тому потрібно бути готовими до активних державно-захисних дій як на фронті зовнішньому, так і внутрішньому.

Зараз ми, українці, знаходимось в своєрідному оточенні, ворог наступає з усіх боків. Потрібно пам’ятати, також важко було нам на Майдані і на початку війни, але з Божою поміччю, об’єднавшись навколо ідеї самостійної і соборної держави, прорвемо вороже кільце, вийдемо на оперативний простір і переможемо в нашій війні за незалежність.

“Сьогодні підрозділи УДА провели чергову ротацію особового складу на російсько-українському фронті. Воюємо… “, — резюмував Дмитро Ярош.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top