Затвердили 5 сценаріїв для Донбасу: Зеленський провів важливу нараду перед зустріччю з Путіним
Політика

Затвердили 5 сценаріїв для Донбасу: Зеленський провів важливу нараду перед зустріччю з Путіним 

У вівторок, 3 грудня, за участю президента України Володимира Зеленського відбулася координаційна нарада в рамках підготовки до саміту країн “нормандського формату”.

На зустрічі, як повідомила пресслужба ОП, обговорювали та затвердили можливі сценарії реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Всього таких планів затверджено п’ять. “У рамках обговорення сценаріїв і вивчення деталей глава Української держави дав доручення головнокомандувачу Збройних сил Руслану Хомчак найближчим часом відвідати територію проведення Операції об’єднаних сил”, – зазначила пресслужба.

Вказується, що Зеленський чітко окреслив позицію про неприпустимість вирішення проблеми окупованих територій військовим шляхом, а тільки політико-дипломатичними методами.

Секретар РНБО Олексій Данилов зі свого боку висловив упевненість, що за підтримки міжнародних партнерів країна зможе повернути ОРДЛО і припинити військові дії.

“Вирішено, що перед зустріччю в “нормандському форматі” відбудеться засідання РНБО під головуванням президента України Володимира Зеленського”, – йдеться в повідомленні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16