“Зброя в руках Путіна!” Порошенко потужно звернувся до Ради через російський газ
Політика

“Зброя в руках Путіна!” Порошенко потужно звернувся до Ради через російський газ 

Україна вже п’ятий рік не купує російського газу, і сьогодні немає жодної причини повертатися до газової кабали Кремля.

Таку заяву під час виступу з трибуни Верховної Ради зробив лідер партії “Європейська солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко.

За його словами, в Україні цілком задоволені постачанням газу з Європи. П’ятий президент назвав російський газ зброєю у руках президента РФ Володимира Путіна.

“Пішов вже п’ятий рік, коли Україна не купує газ в Росії. Ми цілком задоволені постачанням газу з Європи. І зараз немає навіть мінімальної потреби знову купувати його у Росії. Жодного кубу! Повернути цю зброю до рук Путіна – це і є справжня капітуляція”, – наголосив Порошенко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16