Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Політика

Зеленський створить «інститут першої леді», бо українці критикують його дружину

Президент Володимир Зеленський виступає за створення закону, який регулюватиме інститут першої леді.

Про це президент розповів в інтерв’ю.

За словами Зеленського, його дружина Олена часто стикається з безпідставною критикою. Як приклад він згадав ситуацію з лікарем, який повівся, на його думку, неправильно.

“У нас була така історія, про яку ми не хотіли говорити. Вона писала листи підтримки всім лікарям, які захворіли на коронавірус. І навіть всім тим, хто не лікував хворих на коронавірус, а просто захворіли на нього. Писала листи, але не хотіла на цьому піаритися”, – розповів президент.

“Антипіар їй зробила людина, яка відповіла: що це за листи? Де мої 300 відсотків? На жаль, цей лікар не міг отримати ці 300 відсотків, він не рятував людей від коронавірусу. А цю надбавку можуть отримувати тільки лікарі, які боролися з коронавірусом, які ризикували свої життям”, – пояснив Зеленський.

За його словами, перша леді робить багато речей, але не повідомляє про це публічно, не дивлячись на його переконання. “Але я не хочу її міняти. Вона для мене важливіша як моя дружина, мати моїх дітей, ніж перша леді”, – наголосив Зеленський.

“Після цього випадку я зрозумів, що проблема в тому, що немає законодавства, яке регулює інститут першої леді. Я в цьому впевнений зараз. У першої леді, зокрема в майбутньому, повинні бути обов’язки. Я так вважаю. Серйозно кажу”, – заявив президент.

Зеленський вважає, що з таким законом люди будуть розуміти, вибираючи президента, що буде робити перша леді.

“Я, до речі, хочу зараз розробити з дружиною і її помічниками законопроєкт на законодавчому рівні закріпити це питання. Тут не треба жодних бюджетних фінансувань”, – повідомив президент.

Нагадаємо, що Віталій Денисюк, 26-річний лікар ортопед-травматолог Нововолинської ЦМЛ та Іваничівської ЦРЛ у Волинській області, який перехворів коронавірусом, іронічно прокоментував “подяку” від Першої леді України Олени Зеленської.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top