Connect with us

Колумніст24

Колумніст24

Економіка

Зеленський заявив, що стабільний курс гривні вбиває економіку країни

Президент України Володимир Зеленський вважає, що через курс гривні, які зберігався в країні останнім часом, українські підприємства “недоотримали мільйони і закрилися”.

“Я з вами згоден повністю. Те, що мільйони недоотримали підприємства і закрилися через це курсу, – це правда. Ми з цим боролися з самого початку моєї каденції, з літа (2019 року)”, – сказав він на зустрічі з бізнесом Чернівецької області в середу у відповідь на численні скарги.

“Все навколо нас говорили, що у нас незалежний банк (Національний банк). Так, і ми підтримуємо незалежність Національного банку України, але говорили всім, що як ми можемо жити, якщо у нас навіть бюджет порахований за курсом 30, а гривня, ви бачите, яка у нас. Нам говорили, що це ринкові умови, банк незалежний і т.д., і ви це прекрасно все знаєте “, – заявив Зеленський.

На думку глави держави, всі підприємці “прекрасно розуміють” ситуацію навколо голови Національного банку України.

Президент також поскаржився, що “Україна не так багато друзів”, привівши в приклад висловлювання екс-глави Національного банку Валерії Гонтаревої про те, що Міжнародний валютний фонд повинен припинити підтримку України, якщо не буде призначено незалежного глава НБУ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Економіка

To Top