“Знову злякається?”: Софія Федина запросила президента Зеленського на пряму розмову віч-на-віч
Політика

“Знову злякається?”: Софія Федина запросила президента Зеленського на пряму розмову віч-на-віч 

Нардеп Верховної Ради від партії «Європейська Солідарність» Софія Федина запросила гаранта Конституції Володимира Зеленського на пряму розмову віч-на-віч.

Відповідну заяву вона озвучила в програмі «Прямий контакт».

«Мені хочеться знати, чи є у нього питання, що стосуються власної гідності. І у зв’язку з цим я, користуючись нагодою, запрошую президента Зеленського на пряму розмову – так ось, віч-на-віч – щоб ми могли насправді проговорити те, що мені боляче в тому числі, і те, чого він боїться. І тоді зрозуміти без зайвих маніпуляцій, що і як відбувається. Віч-на-віч. Я як громадянка цієї держави, а він як президент держави. Мені здається, що, якщо нам обом болить Україна, ми повинні знайти взаєморозуміння. А якщо ні – тоді вибачте », – зазначила Федина.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16